WIZYTA W CENTRUM NAUKI KOPERNIK oraz ZWIEDZANIE WARSZAWY - KLASA 3A i KLASA 2C

Dnia 28 kwietnia KLASA 3A i KLASA 2C udały się na wycieczkę do naszej stolicy. Najpierw odwiedziliśmy CENTRUM NAUKI KOPERNIK. W naukowy, ale nie pozbawiony humoru i radości nastrój wprowadził nas w PLANETARIUM bardzo ciekawy pokaz połączony z filmem pt. "ZIEMIA, KSIĘŻYC I SŁOŃCE". Potem zabawom, doświadczeniom, badaniom i obserwacjom nie było końca :) Wszyscy byli w swoim żywiole, każdy znalazł tam coś dla siebie. Żal było opuszczać to ekscytujące miejsce, ale po zakupie pamiątek, które dały 
nie mniej radości niż zwiedzanie wystaw stałych ;);) pojechaliśmy zwiedzić Warszawę. Najpierw był piękny Park Łazienkowski ( zabytki, pomnik Chopina, piękna roślinność i pawie....;). Potem oglądaliśmy inne ciekawe miejsca stolicy, np. Stare Miasto, Pałac Kultury, Urząd Rady Ministrów, Wisłę, mosty, pomniki, piękne ulice itp. 

Wycieczka była bardzo udana - mimo, że troszkę deszcz nas postraszył :) Ale.....my się deszczu nie boimy, Centrum Nauki i Warszawę zwiedzamy i radośni do domu wracamy !!!! Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy :) - pełni wrażeń, dobrych emocji, nowych doświadczeń i wiedzy.

                                                                                    wych. Jolanta Brzózek i wych. Małgorzata Śmietanka      

Zapraszamy do galerii zdjęć

Joomla Templates by Joomla-Monster.com