Konkursy

Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie znowu odnieśli sukcesy w miejskich konkursach.
W konkursie plastycznym organizowanym przez MOK pt. Portret- Moi Rodzice nagrody w kl. 1-3 zdobyły Blanka Smal -uczennica kl. 1c, Maja Smal - uczennica kl. 3c, Jakub Różański - uczeń kl. 3b, Karolina Mazur - uczennica kl. 3b.
W konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną pt. Dziękuję Ci Mamo - wyróżnienia otrzymali Borys i Miłosz Mazur - uczniowie kl. 1 c.
Gratulujemy...
Zachęcamy do uczestnictwa w konkursach, bo to świetna zabawa..

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

 W kwietniu odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Przystąpiło do niego 93 uczniów z klas II - VIII.

Troje uczniów zdobyło WYRÓŻNIENIE:

Aleksandra Rybaniec z kl. 2a   uczennica p. Hanny Krawiec
Kamil Belowski      z kl. 4b   uczeń p. Anety Wiśniewskiej
Mikołaj Latała      z kl. 8b   uczeń p. Jolanty Mazur

Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu programistycznego w SCRATCH

W dniach 12.04-31.05.2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs z umiejętności programowania gier w programie SCRATCH. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klas IV-VIII:

Finaliści konkursów przedmiotowych

Co roku Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w których chętnie uczestniczymy. Jest o co walczyć tytuł laureata zwalnia ucznia z danej części egzaminu i otwiera drogę do każdej szkoły ponadpodstawowej. Finalista uzyskuje dodatkowe punkty, w procesie rekrutacji.  Ponadto, co dla nas bardzo ważne, uzyskując jeden z tych tytułów możemy również ubiegać się o Stypendium Burmistrza Miasta Pionki.

VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Dyplomy z konkursuVI MIEJSKO - GMINNY KONKURS

WIEDZY O ZJEDNOCZYNYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ

 

21 maja 2019 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach odbył się VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dla klas VI. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego p. Sylwię Janicką –Dołęga oraz p. Karolinę Fert. Wzięło w nim udział 17 uczniów z 5 szkół z miasta Pionki i gminy Pionki (PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 5, PSP Laski, PSP Suskowola, PSP Czarna). 

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com