Konkursy

Wyniki Konkursu z języka angielskiego

Lena Ozga z klasy 7d została laureatką konkursu zorganizowanego przez LO w Pionkach! Konkurs "Języki obce oknem na świat" polegał na przygotowaniu plakatu zachęcającego do nauki języków obcych. Plakat Leny zajął trzecie miejsce. Gratulacje! Great work :)

Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego " Spelling Champion - Mistrz Literowania"

Przedstawiamy Mistrzów Literowania w języku angielskim w klasach 4: Wojciech Dobrowolski i Szymon Maciejewski byli niepokonani w szkolnym konkursie języka angielskiego "Spelling Champion - Mistrz Literowania" dla klas 4.  Wojtek zajął I miejsce a Szymon II. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki konkursu programistycznego w SCRATCH

W dniach 12.04-31.05.2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs z umiejętności programowania gier w programie SCRATCH. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klas IV-VIII:

Finaliści konkursów przedmiotowych

Co roku Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w których chętnie uczestniczymy. Jest o co walczyć tytuł laureata zwalnia ucznia z danej części egzaminu i otwiera drogę do każdej szkoły ponadpodstawowej. Finalista uzyskuje dodatkowe punkty, w procesie rekrutacji.  Ponadto, co dla nas bardzo ważne, uzyskując jeden z tych tytułów możemy również ubiegać się o Stypendium Burmistrza Miasta Pionki.

VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Dyplomy z konkursuVI MIEJSKO - GMINNY KONKURS

WIEDZY O ZJEDNOCZYNYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ

 

21 maja 2019 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach odbył się VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dla klas VI. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego p. Sylwię Janicką –Dołęga oraz p. Karolinę Fert. Wzięło w nim udział 17 uczniów z 5 szkół z miasta Pionki i gminy Pionki (PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 5, PSP Laski, PSP Suskowola, PSP Czarna). 

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com