VII Edycja Turnieju pilki siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły.

Jak co roku w maju i czerwcu w PSP nr 1,  odbywał się turniej siatkarski chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, w których to zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Do grupy mistrzowskiej awansowały dwie drużyny z każdej grupy z najlepszym bilansem punktów. W grupie mistrzowskiej rozpoczęła się już prawdziwa walka o medale.

Zwycięzcą VII edycji tego turnieju została drużyna Grażyna 4000, która nie przegrała żadnego spotkania w całym turnieju.

Wyniki Grupy Mistrzowskiej.

mecz o I miejsce

Grażyna 4000 - Fc Janusze 2:0 (11, 14)

mecz o III miejsce

Dzikie Łosie - Ks Pronit 2:0 (8, 12)

Chłopcy zostali nagrodzeni medalami i cennymi upominkami ufundowanymi przez Dyrektora Szkoły, organizatorami tego turnieju byli Dyrektor PSP nr 1 i nauczyciele wychowania fizycznego Wojciech Mazur i Piotr Wrochna.