Konkursy

Konkurs List do Świętego Mikołaja

Miło nam poinformować, że Bruno Łodygowski uczeń oddziału Oa zajął 1 miejsce w konkursie List do Świętego Mikołaja organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, w kategorii wiekowej dzieci 6-8 lat. Praca została wykonana pod kierunkiem Pani Anny Janaszak.

Serdeczne gratulacje dla Bruna.

III Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej

 
  
Mamy sukces! 16 listopada, w Lipskim Centrum Kultury w Lipsku odbył się III Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej. Nasi najmłodsi uczniowie, a właściwie uczennice miały bardzo udany debiut recytatorski i śpiewacki.
Laureatką w kategorii recytacja w grupie wiekowej klas I -III została Lena Miękus z kl. III c. Natomiast wyróżnienie w kategorii śpiew w tej samej grupie wiekowej otrzymała Iga Gotow z kl. III a. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej!
 
 
 

Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego " Spelling Champion - Mistrz Literowania"

Przedstawiamy Mistrzów Literowania w języku angielskim w klasach 4: Wojciech Dobrowolski i Szymon Maciejewski byli niepokonani w szkolnym konkursie języka angielskiego "Spelling Champion - Mistrz Literowania" dla klas 4.  Wojtek zajął I miejsce a Szymon II. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Konkursu z języka angielskiego

Lena Ozga z klasy 7d została laureatką konkursu zorganizowanego przez LO w Pionkach! Konkurs "Języki obce oknem na świat" polegał na przygotowaniu plakatu zachęcającego do nauki języków obcych. Plakat Leny zajął trzecie miejsce. Gratulacje! Great work :)

Finaliści konkursów przedmiotowych

Co roku Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w których chętnie uczestniczymy. Jest o co walczyć tytuł laureata zwalnia ucznia z danej części egzaminu i otwiera drogę do każdej szkoły ponadpodstawowej. Finalista uzyskuje dodatkowe punkty, w procesie rekrutacji.  Ponadto, co dla nas bardzo ważne, uzyskując jeden z tych tytułów możemy również ubiegać się o Stypendium Burmistrza Miasta Pionki.

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com