Piknik rodzinny

Dnia 10 czerwca uczniowie klasy II c wraz z rodzicami świętowali Dzień Matki, Ojca i Dziecka. Wszyscy spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w Augustowie. Uroczystość rozpoczęły dzieci, które zaprezentowały krótki program artystyczny składający się z wierszy i piosenek.  Po występie czekało nas mnóstwo atrakcji m.in.: pieczenie kiełbasek przy ognisku, wykonywanie świecy z wosku pszczelego, zabawy z chustą czy malowanie twarzy.

Dzieci wraz z rodzicami mogły sprawdzić się w różnych konkurencjach:  rzucie do celu, chodzeniu na szczudłach oraz zbijaniu  jak największej liczby dmuchanych kręgli. Najwięcej radości i emocji sprawiły wyścigi na nartach. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Monika Płachta - Ruba