Jasełka w języku angielskim w PG 2 z udziałem naszych uczniów.

 

jaselka.jpg

21 stycznia 2011 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 zostały wystawione Jasełka w języku angielskim, w których 18 uczniów z naszej szkoły wzięło udział. Do występu zostaliśmy zaproszeni przez pomysłodawczynię p. Annę Rokosz – Buko, która jest nauczycielką języka angielskiego. Było to ciekawe doświadczenie dla dzieci, które w nietypowy sposób poszerzyły swoją wiedzę o języku Szekspira. Wspólna gra na scenie uczniów z gimnazjum, naszej szkoły i PSP 5 pokazała, że we wspólnym kolędowaniu i zdobywaniu wiedzy wiek nie gra roli….

Uczniowie, którzy wzięli udział w przedstawieniu to : 
-kl. IV a: Mateusz Adamiec, Jasiek Cygan, Weronika Drózd, Julia Duma, Emilka Kacak, Agata Kowalczyk, Ola Lisiewska, Kuba Malinowski, Weronika Marciniak, Zuzia Mortka, Mateusz Palka, Damian Pawłowski, Ola Pyryt, Damian Smogorzewski, Mikołaj Stompor, Kinga Traczyńska, 
-kl. Va: Damian Paterek, 
-kl. VI a: Ada Dobrowolska.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Magdalena Drab

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com