Jasełka (film)

jaselka_2010.jpg

„Serdecznie witamy wszystkich miłych gości, chcemy Wam dziś sprawić wiele radości.” Tymi słowami 22 stycznia 2010 r. rozpoczęło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z grupy 0 „ b”, oraz uczniów klasy IVa i VIc. Przedstawienie obejrzeli uczniowie i nauczyciele PSP nr1.Jasełka w wykonaniu najmłodszych uczniów nabierają szczególnego wdzięku. Czy może być coś bardziej wzruszającego od maleńkich aniołów, oraz pastuszków i królów przynoszących swe dary do szopki.

Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, dekoracje pozwoliły wszystkim wczuć się w atmosferę pełną ciepła, radości i bliskości. Na przedstawienie licznie przybyli członkowie rodzin, aby podziwiać występy małych artystów.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne widowisko. We wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.
Po tak wzruszającym przedstawieniu brawom nie było końca.
B. O

Zapraszamy do galerii zdjęć.