Obchody Dnia Życzliwości

zyczliwosc.jpgŻYCZLIWOŚĆ jest niezbędnym elementem w układaniu dobrych stosunków między ludźmi. Brak jej uwidocznia się niemal na każdym kroku. Życzliwość to bardzo dobra cecha człowieka, polega ona na wczuciu się w sytuację innych i chęć okazania pomocy.

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości, który w naszej szkole obchodzony był w poniedziałek 22 listopada. Towarzyszyło mu hasło: ”Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej”. Od samego rana przekraczający szkolne progi witani byli uśmiechami i cukierkami rozdawanymi przez uczniów klasy VIc i IVc. Prawie wszyscy mieli w tym dniu uśmiechnięte buzie i „buźki”. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski we współpracy z Zespołem Wychowawczym. Byłoby wspaniale, gdyby wszyscy byli dla siebie życzliwi nie tylko jeden dzień w roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć.