Mikołajki w grupie O b (zdjęcia)

mikolajki_0b _30.jpg

Dnia 6 grudnia naszą zerówkę odwiedził Św. Mikołaj. Emocje sięgały zenitu, ponieważ strach i radość dominowały w chwilach oczekiwania. Zanim się pojawił, do klasy przyszli jego pomocnicy: Śnieżynki i Renifer. Wspólne zabawy, otrzymane upominki rozładowały nasze napięcie. W końcu pojawił się on – upragniony gość – Święty Mikołaj !

Rozpoczęły się rozmowy, pytania, prezentacje wokalne i recytatorskie. Zanim jednak dzieci otrzymały podarki, musiały odpowiedzieć na  pytania Mikołaja. A ten chciał wiedzieć, czy dzieci były grzeczne w tym roku, czy nie sprawiały kłopotów w domu i w szkole?

Na koniec nastąpiła jedna z najmilszych chwil – wręczenie prezentów. Uściskom i wspólnym zdjęciom nie było końca. Nie musieliśmy pytać dzieci, co sądzą o wizycie Św. Mikołaja. Zachwyt i szczęście było widoczne na buziach wszystkich maluchów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.