Spektakl muzyczny

Wielkie zwieńczenie obchodów Roku Chopinowskiego!logo.jpg

Łazienki Królewskie z pomnikiem Fryderyka Chopina i muzyką mistrza w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1?
Czemu nie?!
Dzięki inwencji twórczej uczniów i nauczycieli naszej szkoły wszystko jest możliwe. Poczujemy nastrój epoki Chopina, moc jego genialnej muzyki, a nawet „spotkamy się” z samym kompozytorem.

Wszystko to zapewni spektakl muzyczny pt. „Spotkanie w Łazienkach”, który zostanie wystawiony w PSP nr 1 w dniach:

• 1.12.2010 godz. 13.30 – występ podczas seminarium metodycznego dla nauczycieli muzyki, plastyki, religii i podopiecznych WTZ i ŚDS
    godz. 16.30 – występ dla rodziców uczniów PSP nr 1
  • 2.12.2010 godz. 17.00 – główna uroczystość miejska z udziałem zaproszonych gości
  • 3.12.2010 godz. 10.45 i 12.40 – dwa występy dla uczniów PSP nr 1

Muzyka i plastyka to siostry dwie, zatem spektaklowi muzycznemu towarzyszyć będzie wystawa prac plastycznych pod hasłem „Chopin, jakiego nie znasz” przygotowana przez WTZ i ŚDS.

Mamy nadzieję, że nasze widowisko spełni oczekiwania widzów i na długo zostanie w pamięci pionkowian, a muzyka Fryderyka Chopina stanie się nam bliższa niż kiedykolwiek.