WIDEO-KONFERENCJA Z CZESKIMI UCZNIAMI PO ANGIELSKU

 

20 października odbyła się pierwsza w naszej szkole wideo-konferencja za pomocą skype’a z czeskim uczniami z miasta Most. Konferencja rozpoczęła kolejny rok przygód z eTwinning- Europejską Współpracą Szkół. Tym razem projekt „Cool School-learning can be fun” realizowany jest tylko z Republiką Czeską, uczniami, którzy w zeszłym roku uczestniczyli wraz z naszą szkołą w projekcie o misiu Tomie z Anglii. Wideo-konferencja polegała na przedstawieniu się uczniów z obydwu szkół. Językiem konferencji był język angielski.

Dzieci mówiły o swoich zainteresowaniach, pytały się nawzajem o różne rzeczy, a nawet tańczyły (uczniowie z Czech) i śpiewały (uczniowie z naszej szkoły). W tym niezwykłym i bardzo interesującym spotkaniu brały udział uczennice z klasy VI a oraz ich nauczycielka języka angielskiego Magdalena Drab.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com