Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (zdjęcia)

 

1_den_35a.jpgDnia 13 października w naszej szkole odbyła się oficjalna część akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia zostały nauczycielom wręczone nagrody Dyrektora szkoły. Wśród nagrodzonych znalazły się: p.Maria Łachmaniuk, p.Barbara Maciąg, p.Beata Lenarczyk, p.Marzena Burchart, p.Anna Kostrzewa. Nagrodę Burmistrza otrzymała p. Beata Ornat.

Ze względu na żałobę, część artystyczna została przeniesiona. Odbyła się ona 19 października. Młodzi artyści z „0”, kl. III, IV i VI uczcili Dzień Nauczyciela Koncertem życzeń. Wszyscy nauczyciele otrzymali od uczniów balony marzeń z życzeniami: „Za Twoje światłe rady, za Twoją czułą opiekę. Za to, że pragniesz bym stał się pełnym wartości człowiekiem”. Wszystkim Nauczycielom życzymy ich spełnienia!

Cała społeczność szkolna bawiła się dobrze przy dźwiękach znanych piosenek. Wszyscy usłyszeli, że „nasza szkoła ma najlepsze grono. Obsługę administracyjną również wymarzoną!”

Akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali: p. Beata Lenarczyk, p. Anita Grzywacz i p. Janusz Górski.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com