Oddziały zerowe w PSP nr 1 !!!

grupa 0a.jpgPrzed pracownikami i uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 postawiono wielkie wyzwanie. Próg naszej szkoły w roku szkolnym 2010/2011 po raz pierwszy przekroczyły dzieci 5 i 6 – letnie. Powstały trzy grupy: dwie 10 – godzinne i jedna 5 – godzinna. Pan dyrektor już od kilku miesięcy zdobywał fundusze na umeblowanie i wyposażenie pracowni. Sale są kolorowe i przytulne. Dużo w nich pluszaków, lalek, gier planszowych i kolorowych klocków oraz miękkich piłek. Są też przybory do ćwiczeń gimnastycznych i instrumenty perkusyjne.

Największą jednak ich ozdobą są piękne, uśmiechnięte i grzeczne maluszki. Są bardzo dzielne, nie płaczą, nie grymaszą. Chętnie bawią się w grupach, wykonują piękne prace plastyczne, nauczyły się kilku wesołych piosenek. Są dumne, że chodzą już do szkoły !!!

grupa 0c (10).jpg

Są też „oczkiem” w głowie dla wszystkich. Panie kucharki gotują im pyszne obiady, panie woźne dbają o czystość w salach i łazienkach. Starsi koledzy czuwają nad ich bezpieczeństwem na korytarzach, zaglądają do nich, a czasem nawet się z nimi bawią w przerwach swojej edukacji.

grupa 0b (3).jpg

Częstymi ich gośćmi są także inni nauczyciele, a każdego dnia kilkakrotnie odwiedza ich pan dyrektor. Nad ich zdrowiem czuwa pani pielęgniarka.

Wszyscy życzymy im pięknych, radosnych chwil spędzonych w szkole. Cieszymy się, że są z nami na co dzień !!!

Dyrekcja, Nauczyciele
Brać Uczniowska PSP nr 1

opracowanie: Hanna Krawiec
Aneta Wiśniewska

Zapraszamy do galerii zdjęć.