Projekt "Edukacyjna opieka wychowawcza" (zdjęcia)

projekt_nudzisz_sie_05.jpg"Nudzisz się? Ja nie"

Dla nas koniec wakacji wcale nie był smutny. W dniach 23.08. i 27. 08. 2010r.grupa 34 uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielkami postanowiła pożegnać wakacje. W poniedziałek 23 sierpnia. pojechaliśmy do Królewskich Źródeł.Pogoda była zamówiona, więc nie martwiliśmy się, że sprawi nam psikusa. Wraz z p. Beatą Waluś przeszliśmy przez ścieżkę dydaktyczną i dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o florze i faunie puszczańskiej.

Podziwialiśmy piękno naszego rezerwatu, wsłuchiwaliśmy się w śpiew ptaków, rechot żab. Następnie wielką frajdę sprawiło nam samodzielne przygotowanie ogniska. Sami też upiekliśmy kiełbaski. Do ich zjedzenia nie potrzebowaliśmy pomocników. Były przepyszne. Pograliśmy w piłkę, pobiegaliśmy i zadowoleni wróciliśmy do domu, z utęsknieniem czekając na następny wyjazd, który był zaplanowany na piątek. A w piątek, pojechaliśmy do Radomia. Wspaniale bawiliśmy się w centrum zabawy Hula-Park. Co tam się działo! Oj, szalała cała nasza grupa. Tam jest super. Po szaleństwach w centrum zabawy pojechaliśmy do kina Helios na film pt. "Jak ukraść księżyc". Film był super, wrażenia niesamowite. Późnym popołudniem wróciliśmy do Pionek. Z utęsknieniem czekamy na następne wyjazdy. Wycieczki zostały zorganizowane w ramach projektu "Edukacyjna opieka wychowawcza" ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Pionki.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opiekunowie:
Beata Lenarczyk