Wigilia III b

Dnia 20.12.2006 r. odbyła się w PSP nr 1 Wigilia klasy III b. Uczniowie przygotowali przedstawienie Pt. „Polska tradycja Wigilijna” wg scenariusza Pani B. Kacperczyk i M. Kilińskiej.

Dzieci zaprezentowały jak wygląda w polskiej tradycji ten szczególny dzień. Tak więc było pokazane przygotowywanie potraw, perypetie związane z ubieraniem choinki, oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, a nawet wizyta kolędników. Kulminacją spektaklu była przepięknie wykonana kolęda „Cicha noc”. Po jego zakończeniu i złożeniu życzeń rodzicom i uczniom przez wychowawczynię Panią Beatę Kacperczyk, wszyscy zasiedli do stołu aby spróbować przygotowanych przez rodziców potraw i wspólnie kolędować.

Mamy nadzieję, że takie spotkania będą się odbywały naszej szkole co roku i będą wspaniałą okazją do radowania się atmosferą świat Bożego Narodzenia.

Następnego dnia klasa III b udała się aby zaprezentować przedstawienie uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pionkach. Również tam, dzięki zaangażowaniu dzieci spotkanie było udane.

Pani Beata Kacperczyk serdecznie dziękuje rodzicom uczniów, dzięki których zaangażowaniu, serdeczności i pomocy w przygotowaniu potraw i strojów dla dzieci Wigilia klasowa była tak udana.