Najlepsi uczniowie

NAJLEPSI UCZNIOWIE

 

KLASA I A

  1. Aleksandra Bondel
  2. Marcin Boryczka
  3. Aleks Czajka
  4. Łukasz Gregorczyk
  5. Jakub Kmieciak
  6. Marika Kobyłka
  7. Joanna Łuczyńska
  8. Karolina Masternak
  9. Karolina Mazur
  10. Kamila Mazur
  11. Damian Paterek
  12. Weronika Siczek
  13. Zuzanna Sosnowska
  14. Weronika Wyłup

KLASA I B

  1. Michał Dołęga
  2. Julia Dąbrowska
  3. Jan Januszewski
  4. Jan Warchoł
  5. Aleksandra Jasiorowska
  6. Kamil Urbaś
  7. Kacper Micek
  8. Kacper Maciejczyk
  9. Damian Pietrzyk
  10. Szymon Gola
  11. Weronika Molendowska
  12. Zuzanna Kisiel
  13. Jagoda Woźniak

KLASA I C

  1. Kacper Alot
  2. Patrycja Cieślik
  3. Weronika Deszczka
  4. Katarzyna Figurska
  5. Aleksander Glimasiński
  6. Patrycja Kacperczyk
  7. Paweł Kowalczyk
  8. Kacper Królikowski
  9. Kamil Markiewicz
  10. Aleksandra Poter
  11. Jakub Pujanek
  12. Julia Sobczyk
  13. Aleksandra Wereda
  14. Łukasz Zapora

KLASA II A

1. Małgorzata Abramowicz

2. Kacper Adamski

3. Anna Boryczko

4. Adrianna Dobrowolska

5. Filip Druszcz

6. Michał Kozicz

7. Karolina Mikłus

8. Aleksandra Szewczyk

9. Miłosz Świątek

10. Dawid Zawadzki

KLASA II B

1. Katarzyna Czerwiec

2. Dominika Dębicka

3. Kacper Osiński

4. Ewelina Purwin

5. Maciej kołodziej

KLASA II C

1. Adrianna Banach

2. Zuzanna Banaszek

3. Wojciech Chęciński

4. Joanna Cierpisz

5. Aleksandra Dużak

6. Piotr Hołuj

7. Aleksandra Jaskulska

8. Natalia Kwaśnik

9. Karolina Maj

10. Aleksandra Maksym

11. Kornelia Sułek

12. Mateusz Śmietanka

13. Oliwia Wasik

14. Aleksandra Wojtasik

15. Adrianna Zawadzka

16. Katarzyna Żarłok

KLASA III A

1. Magdalena Błażewska

2. Weronika Kisiel

3. Natalia Majdak

4. Adriana Sobol

5. Jakub Wojtasik

6. Mikołaj Wróblewski

7. Paweł Nowakowski

8. Filip Lipiński

9. Maciej Malborski

10. Sebastian Miękus

11. Piotr Śmietanka

12. Jakub Polak

KLASA III B

1. Przemysław Kamionka

2. Natalia Luty

3. Paweł Kozicz

4. Maja Kidoń

5. Klaudia Karwicka

6. Karolina Deszczko

7. Oliwia Szczypińska

8. Michał Zawadzki

KLASA III C

1. Jarosław Chmal

2. Daniel Dobrowolski

3. Anna Dróżdż

4. Adam Fiołna

5. Jakub Hrostek

6. Kinga Mazur

7. Filip Nowak

8. Marcelina Simian

9. Marcin Sosnowski

10. Paulina Rogalska

11. Bartosz Turski

12. Daniel Wierzbicki

KLASA III D

1. Jakub Anioł

2. Julia Czuraj

3. Natalia Karaś

4. Bernard Mucha

5. Bartosz Muszyński

6. Dominka Rutkowska

7. Klaudia Traczyk

8. Jakub Wróbel

KLASA IV A

1. Zuzanna Molenda

2. Bartosz Kobierzycki

3. Daniela Pusateri

4. Zuzanna Nalepa

5. Jakub Chlebny

6. Bartosz Kurowski

7. Aleksandra Cieciura

8. Aleksandra Fliszkiewicz

9. Jakub Brodowski

10, Joanna Nagadowska

KLASA IV B

1. Daniel Jastrzębski

2. Rafał Wawer

3. Marcel Fituch

4. Agata Micek

5. Natalia Grosiak

6. Luiza Sierakowska

7. Karolina Woźniak

KLASA IV C

1. Natalia Poter

2. Katarzyna Gola

3. Maria Boryczko

4. Ewa Ogonowska

5. Emilia Rybak

6. Alicja Pluta

7. Katarzyna Wasilewska

8. Natalia Warchoł

9. Magdalena Katana

KLASA IV D

1. Oliwia Brodowska

2. Joanna Drabik

3. Konrad Kacak

4. Klaudia Kukiełka

5. Karol Michalak

6. Magda Głuszek

KLASA V A

1. Aleksandra Zawadzka

2. Barbara Stępień

3. Oskar Mądry

4. Kalina Szewczyk

5. Monika Jezuita

6. Katarzyna Jaworska

7. Patrycja Grabowska

8. Natalia Siczek

KLASA V B

1. Martyna Maj

2. Karolina Gregorczyk

3. Paweł Pełkow

4. Patryk Bąk

5. Adrianna Sulima

6. Jakub Kwaśnik

7. Eliza Ruba

KLASA V C

1. Klaudia Mazur

2. Tomasz Banaszak

3. Jakub Cieciura

4. Michał Dróżdż

5. Katarzyna Siczek

6. Piotr Wojtasik

7. Małgorzata Cierpisz

8. Jakub Mazur

KLASA V D

1. Iga Okulska

2. Adrianna Skrzek

3. Aleksandra Tuźnik

4. Mateusz Dziewit

KLASA VI A

1. Gabriela Nalewajko

2. Maja Bielecka

3. Tomasz Baryłka

4. Weronika Wyroślak

5. Jakub Gos

6. Maciej Kwaśnik

7. Agnieszka Walaszek

8. Olga Kowalczyk

9. Karolina Karwicka

10. Kornelia Milczarczyk

KLASA VI B

1. Katarzyna Łagoda

2. Tomasz Kuciński

3. Marta Bajko

4. Oliwia Sułek

5. Justyna Zawadzka

KLASA VI C

1. Dominik Surmacz

2. Paula Słowik

3. Piotr Maciąg

4. Michał Podsiadły

5. Klaudia Serafin

KLASA VI D

1. Anna Rudka

2. Justyna Dudzińska

3. Magdalena Zaremba

 

4. Angelika Głuszek

Joomla Templates by Joomla-Monster.com