Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2006/2007

 

Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2006/2007

 

Ogólnopolski konkurs Alfik Humanistyczny:

1. Zawadzka Aleksandra kl. Va - III nagroda

2. Jakub Cieciura kl. Vc - II nagroda (najwyższy wynik w szkole)

3. Tomasz Banaszak kl. Vc – III nagroda

4. Oliwia Brodowska kl.IVd – III nagroda

Op. Agnieszka Piekarska – Grabowska

1. Iga Okólska kl. Vd – III nagroda

(op. Anita Grzywacz)

1. Traczyk Klaudia kl. IIId - III nagroda (33 miejsce w województwie mazowieckim) op. B. Maciąg

Konkursy recytatorskie:

Kamila Mazur ucz. kl. Ia – laureatka ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” (wych. M. Śmietanka)

Miejski Konkurs Poezji Patriotycznej

1. Barbara Stępień kl. Va - wyróżnienie (op. A. Piekarska – Grabowska)

Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej:

1.Daniela Pusateri kl. IVa - I miejsce (op. M. Łachmaniuk)

2.Karolina Deszczka kl. IIIb - wyróżnienie (op. B. Kacperczyk)

Mały Konkurs Recytatorski na szczeblu rejonowym:

1. Daniela Pusateri kl. IVa - I miejsce (op. M. Łachmaniuk)

Daniela wzięła też udział w Koncercie Laureatów w Radomiu.

2. Maja Bielecka kl. VIa - wyróżnienie (op. Anita Grzywacz)

3.Aleksandra Zawadzka kl. Va - wyróżnienie (op. A. Piekarska -Grabowska )

4. Barbara Stepień kl. Va - wyróżnienie (op. A. Piekarska- Grabowska)

Miejski Konkurs Poezji Mickiewiczowskiej:

1. Daniela Pusateri kl. IVa - I miejsce (op. M. Łachmaniuk)

2. Aleksandra Zawadzka kl. Va - II miejsce (op. A. Piekarska – Grabowska)

Konkurs Literacki „Drzewa Puszczy Kozienickiej”

1. Barbara Stępień kl. Va - II miejsce (op. A. Piekarska – Grabowska) na szczeblu powiatowym

2.Maja Bielecka kl. VIa - II miejsce (op. Anita Grzywacz) na szczeblu rejonowym

Miejski Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości St. Wyspiańskiego

1. Kalina Szewczyk kl. Va - I miejsce (op. A. Piekarska – Grabowska)

2. Maja Bielecka kl. VIa - wyróżnienie (op. A. Grzywacz)

Konkurs Ortograficzny

Na szczeblu regionalnym;

1. Kalina Szewczyk kl. Va - II miejsce (op. A. Piekarska – Grabowska)

Na szczeblu miejskim:

1. Klaudia Mazur kl. Vc - I miejsce (op. A. Piekarska- Grabowska)

2. Zuzanna Molenda kl. IVa - I miejsce (op. M. Łachmaniuk)

Powiatowy Konkurs Młodego Kina Niezależnego:

Karolina Katana, Mateusz Dziewit, Dawid Neusser kl. Vd - wyróżnienie za nakręcenie filmu „Wskazówka”

Przegląd Małych Form Teatralnych Ziemi Radomskiej

I miejsce za przedstawienie „Nie chcemy żyć wśród śmieci”. Udział wzięli uczniowie:

1. Błażewska Magdalena kl. IIIa

2. Kisiel Weronika kl. IIIa

3. Gozdyra Kamila kl. IIId

4. Sobol Adrianna kl. IIIa

5. Malborski Maciej kl. IIIa

6. Wróblewski Mikołaj kl. IIIa

7. Śmietanka Piotr kl. IIIa

8. Kula Maciej kl. Vc

9. Długosz Jakub kl. Vc

10. Maksym Bartłomiej kl. Vc

11. Cieciura Jakub kl. Vc

12. Bielecka Maja kl. VIa

13. Kowalczyk Olga kl. VIa

14. Nalewajko Gabriela kl. VIa

15. Stepień Barbara kl. Va

16. Zawadzka Aleksandra kl. Va

17. Posuniak Aleksandra kl. Vb

Op. Joanna Ćwiklak, Beata Ornat

II miejsce za przedstawienie „Powróćmy jak za dawnych lat” Udział wzięli uczniowie:

1. Kisiel Weronika kl. IIIa

2. Błażewska Magdalena kl. IIIa

3. Malborski Maciej kl. IIIa

4. Śmietanka Piotr kl. IIIa

5. Drabik Joanna kl. IVd

6. Lisiecki Bartosz kl. IVa

7. Buba Szymon kl. IIIa

8. Gozdyra Kamila kl. IIId

9. Sułek Kornelia kl. IIc

10. Cierpisz Joanna kl. IIc

11. Dużak Aleksandra kl. IIc

12. Żarłok Katarzyna kl. IIc

13. Chęciński Wojciech kl. IIc

14. Zawadzka Adrianna kl. IIc

Op. J. Górski, B. Lenarczyk, B. Ornat

I miejsce w regionalnym konkursie „Tradycje Wielkanocne” za przedstawienie pt. „Wielkanocne Obyczaje”. Udział wzięli uczniowie :

1. Drabik Joanna kl. IVd

2. Lisicki Bartosz kl. IVa

3. Siczek Patryk kl. VId

4. Gregorczyk Łukasz kl. Ia

5. Malborski Maciej kl. IIIa

6. Sułek Kornelia kl. IIc

7. Banaszek Zuzanna kl. IIc

8. Zawadzka Ada kl. IIc

9. Maj Martyna kl. Vb

10. Sulima Ada kl. Vb

11. Kowalczyk Olga kl. VIa

12. Grabowska Patrycja kl. Va

Konkursy plastyczne 1. Karolina Katana kl. Vd – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Pastele Wyspiańskiego oczami dziecka” op. A. Kostrzewa

Konkurs o Adasiu Guzalu na szczeblu miejskim

1.Weronika Kisiel kl. IIIa - I miejsce

2. Magdalena Błażewska kl. IIIa - wyróżnienie

3. Adrianna Sobol kl. IIIa – wyróżnienie op. B. Ornat

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko- Planeta”

1. Jakub Cieciura kl. Vc uzyskał wynik bardzo dobry

Wyróżnienia otrzymały:

1. Aleksandra Zawadzka kl. Va

2. Barbara Stępień kl. Va

3. Maja Bielecka kl. VIa

4. Gabriela Nalewajko kl. VIa

Op. J. Ćwiklak

Konkursy matematyczne

1. Piotr Maciąg kl. VIc -bardzo dobry wynik : 3 lokata w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny 2006” op. A. Misztak

2.Dawid Zawadzki kl. IIa -bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangurek Matematyczny” op. J. Brzózek

3.Oliwia Brodowska kl. IVd -wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” op. A. Śmietanka

4.Jakub Cieciura kl. Vc -wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” op. A. Misztak

5. Michał Dróżdż kl. Vc -wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” op. A. Misztak

Język angielski

1. Tomasz Banaszak kl. Vc bardzo dobry wynik (2 lokata) w ogólnopolskim konkursie „English High Flier 2006” (czyt. inglisz haj flajer) op. M. Drab

2. Kalina Szewczyk kl. Va bardzo dobry wynik (3 lokata) w ogólnopolskim konkursie „English High Flier 2006” op. S. Janicka

Konkurs „Czuję się bezpiecznie” na szczeblu powiatowym

Uczniowie :

1. Aleksandra Zawadzka kl.Va

2. Piotr Maciąg kl. VIc

3. Rafał Wawer kl. IVb

4. Barbara Stepień kl. Va

Zajęli 11 miejsce op. U. Pietrzyk

Kl. IIc zdobyła wyróżnienie w 7 edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” zorganizowanego przez „Renault „Polska

Osiągnięcia sportowe Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w dwuboju nowoczesnym

1. Piotr Sąpor kl. Vb - V miejsce

Ogólnopolskie zawody z cyklu „Challange Day” w dwuboju nowoczesnym (50m pływanie , 600m bieg):

1. Katarzyna Wasilewska kl. IVc - I miejsce

2. Bernard Mucha kl. IIId - 8 miejsce

3. Włodzimierz Kucharski kl. IV c - 10 miejsce

4. Natalia Poter kl. IVc 19 miejsce

5.Magdalena Kowalczyk kl. IVa 23 miejsce

 

op. W. Mazur

Joomla Templates by Joomla-Monster.com