HARMONOGRAM FERII ZIMOWYCH

HARMONOGRAM FERII ZIMOWYCH

Zapraszamy do udziału dzieci w zajęciach odbywających się w okresie ferii w PSP nr 1 w Pionkach.

Zapisy w sekretariacie PSP nr 1 w Pionkach ul.Niepodległości 3, ul.Słowackiego 4.

Informacje poniżej.

Zapraszamy.

 

10.02-14.02.2020 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach  ul. Niepodległości  3

 

Grupa 1 klasy I-III

Zajęcia odbywać się będą w godz. 9 00- 14 00

Przerwa obiadowa: godz.11 00-12 00

 

Poniedziałek – 10.02.2020r.

  1. Zapoznanie uczestników z programem półkolonii.
  2. Podział na grupy, przedstawienie opiekunów. Zabawy integrujące grupę.
  3. Ustalenie kodeksu zachowań, podpisanie kontraktu.
  4. Obiad.
  5. Warsztaty wokalno- muzyczne w MOK-u.
  6. Znaczenie kultury w życiu człowieka- pogadanka.

Wtorek – 11.02.2020

  1. Piramida żywieniowa- robimy szaszłyki i sałatki owocowe.
  2. Spotkanie z ratownikiem medycznym- zajęcia.
  3. Obiad
  4. Warsztaty plastyczne w MOK-u. – godz. 12.00
  5. Zajęcia rytmiczne – nauka wybranego tańca.

Środa – 12.02.2020r.

  1. Turniej  gier sportowych z zachowaniem zasad fair- play.
  2. Prelekcja spektaklu filmowego w CAL-u. godz. 10.00
  3. Obiad
  4. Warsztaty teatralne dla dzieci.
  5. Zajęcia w sali komputerowej-  Mały Omnibus.

Czwartek – 13.02.2020r.

  1. Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej- godz.9.30
  2. Warsztaty teatralne dla dzieci- Jestem aktorem i widzem.
  3. Obiad.
  4. Zajęcia rekreacyjne na basenie
  5. Rozgrywki gier planszowych.

Piątek – 14.02.2020r.

  1. Warsztaty przyrodnicze zorganizowane przez pracownika Kozienickiego Parku Krajobrazowego.
  2. Zajęcia plastyczne w szkole- Moje wrażenia z pobytu.
  3. Obiad.
  4. Dyskoteka pożegnalna połączona z poczęstunkiem i  walentynkowymi prezentami.

 

Opiekunowie grup klas I- III:

  1. Iwona Chołuj,
  2. Małgorzata Hajnrych.

 

HARMONOGRAM FERII ZIMOWYCH “BĄDŹ AKTYWNY”

10.02-14.02.2020 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach ul. Słowackiego 4

Grupa 2 klasy IV-VIII

Zajęcia odbywać się będą w godz. 9 00- 14 00

Przerwa obiadowa: godz.11 00-12 00

 

PONIEDZIAŁEK 10.02.2020r.

  1. gr. I – ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ
  2. gr. II – NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA NA BASENIE
  3. Obiad
  4. gr. I - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
  5. gr. II – TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

WTOREK 11.02.2020r.

  1. gr. I, II – POGADANKA NT. “PRZECIWDZIAŁANIE AGRESJI – ROLA SAMODYSCYPLINY”
  2. 10.00 – FILM W CALu
  3. Obiad
  4. gr. I - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
  5. gr. II – NAUKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO

 

ŚRODA 12.02.2020r.

  1. gr. I – NAUKA JAZDY FIGUROWEJ NA ŁYŻWACH
  2. gr. II – NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA NA BASENIE
  3. Obiad
  4. gr. I – ĆWICZENIA ROZWOJOWE – FITNES
  5. gr. II – GROTA SOLNA – ĆWICZENIA RELAKSACYJNE

 

CZWARTEK 13.02.2020r.

  1. gr. I – NAUKA JAZDY FIGUROWEJ NA ŁYŻWACH
  2. gr. II –  GROTA SOLNA/FITNES
  3. Obiad
  4. gr. I, II – POGADANKA NT. “PRZECIWSTAWIAMY SIĘ UZALEŻNIENIOM
  5. 12.00 – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W CALu

 

PIĄTEK 14.02.2020r.

  1. gr. I – NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA NA BASENIE
  2. gr. II – ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ
  3. Obiad
  4. gr. I – GROTA SOLNA/FITNES
  5. gr. II – TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ
  6. Podsumowanie i zakończenie półkolonii

Opiekunowie:

  1. Wojciech Mazur,
  2. Jacek Jurkowski,
  3. Marzena Burchart

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com