AKADEMIA TALENTÓW - głosowanie !!!!!!!!!

Uczeń naszej szkoły jako jedyny z Pionek został zakwalifikowany do finału  ogólnopolskiego konkursu stypendialnego ENEA Akademia Talentów -Twoje Dziecko Energia Dla Świata.

Program Akademia Talentów przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy mają osiągnięcia i rozwijają swoje talenty/pasje w kategorii: nauka, sztuka lub sport.

Kuba startuje w kategorii nauka ze względu na swoje wysokie wyniki w nauce.

Do realizacji zaplanowanego celu potrzebuje również wsparcia lokalnej społeczności szkolnej i nie tylko.

Prosimy o oddawanie głosów na ucznia klasy VIII naszej szkoły, mieszkańca naszego miasta, które w ostatnim czasie nie miało takiego osiągnięcia.

Głosy można oddawać jeszcze przez 8 dni - jeden głos z jednego adresu IP i adresu e-mail.

Wyniki zostaną ogłoszone 21 stycznia 2019r.

Link do strony głosowania https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=487924716#vote