Dzień Mamy w klasie 1b

W dniu 26 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki. Z tej okazji dzieci z klasy Ib przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały piosenki, wiersze oraz humorystyczne scenki. W czasie występów dzieci z uśmiechami na twarzach zapewniały, że bardzo kochają swoje mamy nie tylko w dniu Ich Święta. Następnie wręczyły mamusiom kwiaty i własnoręcznie wykonane upominki.

Po programie artystycznym odbyły się konkursy, dzięki którym mogliśmy się dowiedzieć „ na ile mamy znają swoje dzieci” i odwrotnie „ na ile dzieci znają swoje mamy”. Było przy tym dużo śmiechu JJJ Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku…

Dziękujemy mamom za przybycie, a babci Wiktora za pomoc w przygotowaniu upominków JJJ

Dzieci z klasy Ib wraz z wychowawczynią

Zapraszamy do galerii zdjęć.