Dzień Matki w klasie I A

Dzień Matki jest dniem wyjątkowym, bo Matka w sercu każdego z nas zajmuje miejsce szczególne. W tym roku w klasie I a Dzień Matki odbył się pod hasłem „ My kochamy nasze mamy”. Uczniowie wcześniej przygotowali i wręczyli zaproszenia dla mam oraz wykonali laurki. Długo ćwiczyli swoje role, aby dobrze zaprezentować się przed mamami.  Kiedy nadeszła długo oczekiwana chwila i mamy zawitały w progi naszej klasy, dzieci z uśmiechem powitały swoje mamy i zaprosiły do stołu.

Wspaniale zaprezentowały się w przedstawieniu „ My kochamy nasze mamy”

Mamy ze wzruszeniem oglądały swoje dzieci. Część artystyczną zakończyły życzenia dla mam, wręczenie kwiatów i laurek. Później uczniowie usiedli przy wspólnym stole obok swoich mam. W trakcie poczęstunku przeprowadzony został konkurs „Czy rozpoznasz siebie mamo?” oraz "Miarka na oko". Nagrodą był całus i słodki cukierek.

wych. B. Maciąg

Zapraszamy do galerii zdjęć.